REKLAMA

Pośpiech nie popłaca

Policjanci zatrzymali 35-letniej kobiecie prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Pomimo wielu akcji i działań profilaktycznych policji powiatu kłodzkiego w dalszym ciągu kierowcy zapominają o obowiązujących przepisach prawnych. Wczoraj Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Kłodzku zatrzymali prawo jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. Za to wykroczenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Wczoraj o godz.19.00 na terenie Gminy Nowa Ruda kierująca samochodem osobowym 35-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego przekroczyła dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
Za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali 35-latce prawo jazdy, nałożyli mandat karny w wys. 400 zł oraz kierująca otrzymała 10 punktów karnych. Teraz przez trzy miesiące nie będzie mogła kierować samochodami.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pośpiech nie popłaca

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×