REKLAMA

Nowa Ruda. Krzysztof walczy o życie

Nowa Ruda. Pomóż Krzysztofowi i wpłać pieniądze

For. siepomaga.pl

Krzyś przebywa obecnie na OIOM-ie

Fot. siepomga.pl

Nowa Ruda. Nastolatek walczy o życie. Rodzina błaga o pomoc

Nowa Ruda. Krzysztof Jałowiec 2 tygodnie temu został zoperowany przez prof. Schuhmanna z kliniki uniwersyteckiej w Tybindze. Po operacji został wypisany do przyszpitalnego hotelu, a rodzina szykowała się na powrót do domu. Niestety, wczoraj w nocy Krzysiek został karetką zabrany do szpitala, po tym, jak rodzice znaleźli go nieprzytomnego i majaczącego w łazience. W trybie pilnym trafił na stół operacyjny i przeszedł operację ratującą życie. Okazało się, że w jego nodze zrobił się skrzep, który zagrażał jego życiu. Teraz chłopak przebywa na OIOM-ie. Wciąż nieprzytomny walczy o każdy oddech! Rodzina musi jak najszybciej wpłacić środki na dalsze leczenie. Rodzina nie wie, jaka będzie ostateczna kwota, ale trzeba być przygotowanym nawet na kilkadziesiąt tysięcy euro.

Rodzina błaga o pomoc

Sytuacja jest dramatyczna i rozwinęła się w zupełnie nieprzewidzianym kierunku. Lekarze nie wiedzą jeszcze, co spowodowało zator i robią mnóstwo kosztownych badań. Każdy dzień na OIOMie generuje zatrważająco wysokie koszty. Mama Krzysztofa boi się o życie syna, ale też o to, w jaki sposób opłaci rachunek za leczenie, który rośnie z każdą chwilą. Rodzina błaga o pomoc w tych strasznych chwilach.

 

PIENIĄDZE NA LECZENIE KRZYSZTOFA MOŻNA WPŁACAĆ NA PORTALU SIEPOMAGA.PL - LINK DO ZBIÓRKI

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda. Krzysztof walczy o życie

Kłodzko: Na ul. Podgrodzie doszło do kolizji 2 aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×