REKLAMA

Napad z nożem w ręku

(archiwum)

Groził ekspedientce i zażądał pieniędzy. Sprawa trafiła do prokuratury. 18-latek usłyszał już zarzuty, ale nadal cieszy się wolnością.

Choć do zdarzenia doszło 3 lutego, to policjanci nie ujawniali wcześniej informacji na temat tego, co wydarzyło się w tym dniu w jednym ze sklepów przy ul. Jeziornej w centrum Nowej Rudy. Do szczegółów dotarli teraz dziennikarze „Gazety Noworudzkiej”. 18-letni mieszkaniec Nowej Rudy wtargnął do sklepu. Chciał pieniędzy. Ekspedientce groził nożem. Nasze doniesienia ostatecznie potwierdzili policjanci. - Mężczyzna w kapturze i z nożem w ręku wszedł do sklepu. Chciał pieniędzy. Ekspedientka zachowała zimną krew informując agresora, że w sklepie jest monitoring. Mężczyzna uciekł. Dzięki nagraniu z monitoringu szybko udało się go zatrzymać. Agresorem okazał się być 18-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego - informuje Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.
Nie poszedł siedzieć
Choć od tego napadu minęły dwa miesiące, to mężczyzna nie trafił do aresztu. Postawiono mu jedynie zarzuty usiłowania rozboju na ekspedientce. - Sprawa jest w toku. Zastosowano dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej - tłumaczy Joanna Pera-Lechocińska, zastępca Prokuratora Rejonowego w Kłodzku. Za rozbój z użyciem noża, mężczyźnie grożą co najmniej 3 lata więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Napad z nożem w ręku

foto:dolny-slask.org.pl

Pociechy zabiorą tatusiów, albo tatusiowie zabiorą pociechy. Prawdopodobnie w Dzień Ojca, 23 czerwca w Jugowie otworzą basen.

foto: archiwum (fb Triminator)

Otwarte kąpielisko to nie jedyna dobra wiadomość. Trwa rozbudowa radkowskiego campingu, jaki znajduje się obok.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×