REKLAMA

Sławomir odwiedzi miasto

Miłość, miłość w Zakopanem, polewamy się szampanem i tak dalej... Mało kto nie słyszał i nie zna zarówno tej piosenki, jak i jej wykonawcy. Sławomir, bo o nim mowa wizytę w Nowej Rudzie miał w planach jeszcze przed tym, nim stał się wielką gwiazdą.

Sławomir Zapała - aktor, showman, piosenkarz i konferansjer. Jego gwiazda na polskiej scenie muzycznej rozbłysła, gdy pierwszy raz zaśpiewał Miłość w Zakopanem. Od tej pory, niczym sam Zenon Martyniuk stał się ulubieńcem Polaków.
1 czerwca Sławomir swój hit zaśpiewa w dzielnicy Słupiec. Jak mówi nam Agata Pilarska z noworudzkiego MOK-u, Sławomir zaproszenie do przyjazdu do Nowej Rudy dostał jeszcze zanim stał się wielką gwiazdą.
- Udało nam się podpisać umowę ze Sławomirem zanim nastał wielki bum na jego twórczość. Zauważyliśmy wielki potencjał zanim zauważyli go inni. Teraz terminy weekendowe zajęte ma na dwa lata do przodu i jest trzykrotnie droższy. Dlaczego ? Większość ludzi uwielbia bawić się przy jego muzyce, poza tym to bardzo fajna osobowość - mówi nam Agata Pilarska.
Dzień Dziecka ze Sławomirem
Sławomir swoim występem zamknie pierwszy dzień imprezy. Koncert odbędzie się na parkingu obok basenu na terenie Centrum Turystyczno-Sportowego. Parking pomieści kilka tysięcy osób. Muzyczne show rozpocznie się 1 czerwca o godz. 22:00.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Sławomir odwiedzi miasto

Obrazek użytkownika nn
  • nn
  • 15-05-2018

jest błąd na plakacie- "sumptuastic"

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×