REKLAMA

Czy już będzie ok?

Wykonawca usunął usterki i wady na ul. Świdnickiej, ale potwierdzenia, że wszystko jest jak należy ze strony urzędników jeszcze nie ma.

25 czerwca dokonano przeglądu z usunięcia wad i usterek w zakresie oznakowania oraz robót drogowych. - Komisja potwierdziła usunięcie zasadniczych usterek związanych z robotami w zakresie oznakowania i robót drogowych - mówi nam Agnieszka Żołnierczyk z wydziału inwestycji Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie. - Wykonawca przekazał również wyjaśnienia oraz wyniki badań, które zostały przekazane inspektorowi celem rozpatrzenia. Po analizie dostarczonych dokumentów zamawiający podejmie decyzję dotyczącą potwierdzenia wykonania usunięcie wszystkich usterek wskazanych w protokołach - ocenia urzędniczka. Wykonawca, czyli firma Eurovia, która remontowała ulicę Świdnicką dała 3 lata gwarancji w zakresie oznakowania oraz 5 lat w zakresie robót drogowych (kanalizacji deszczowej, oświetlenia). - W przypadku pojawienia się nowych usterek wystąpimy do wykonawcy o ich usunięcie - deklaruje Agnieszka Żołnierczyk.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Czy już będzie ok?

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 2 grudnia w Nowej Rudzie.

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×