REKLAMA

Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe

fot. fatbikerace

fot. fatbikerace

fot. fatbikerace

fot. fatbikerace

fot. fatbikerace

fot. fatbikerace

fot. fatbikerace

Połączenie rowerów, górskich krajobrazów i rywalizacji w najcięższych zimowych warunkach – to przygoda dla najwytrwalszych!

Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe to jedyny zimowy wyścig w Polsce, ktry odbędzie się w dniach 27.01.2017 (piątek) godz. 16:00 do 28.01.2017 (sobota).

II Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Fat Bike to dowód na to, że rowerem można nie tylko jeździć wyczynowo, ale i ścigać się rowerem zimą – w śniegu, na mrozie, w górach, dzięki bardzo szerokim oponom, zapewniającym doskonałą przyczepność i amortyzację. Do II edycji wyścigu dołączył w charakterze Sponsora Tytularnego polski producent rowerów Monteria, gwarantując tym samym nagrody główne, rower fat bike oraz akcesoria rowerowe.

Dla uczestników bonusy!
- Prolog (27.01): 3-kilometrowa zajawka głównego wyścigu, zaplanowana na dzień go poprzedzający (piątek). Zupełnie nowa trasa do przetestowania w godzinach wieczornych – czołówki będą niezbędne!
- Impreza (28.01): w sobotni wieczór, kto jeszcze będzie mieć siły po śnieżnych przygodach, może zostać w OW Szczeliniec, żeby uczcić wielkie wygrane i przegrane, upadki, podbiegi i spotkanie po roku. Do dyspozycji DJ i kawałek parkietu dla naaaajwytrwalszych.
• trasa wyścigu: ok. 25 km
• start i meta: OW Szczeliniec
• rejestracja za pomocą strony internetowej www.fatbikerace.pl
• strefa regeneracji: ciepłe posiłki, napoje
• strefa techniczna: możliwość dokonania napraw przed i po wyścigu
• formuła otwarta: każdy chętny może wziąć udział
• wystarczy sprawny rower górski lub „fat bike” oraz sztywny kask

Przewidziane kategorie:
o kobiety (rower górski: szerokość opony do 3”),
o mężczyźni (rower górski: szerokość opony do 3”),
o kobiety (rower fat bike: szerokość opony od 3.1”),
o mężczyźni (rower fat bike: szerokość opony od 3.1”)

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×