REKLAMA

Dwa miliony na drogę

Będzie remont drogi z Kudowy Zdrój do Błędnych Skał. Pochłonie blisko 2 miliony złotych i ma zakończyć się do 30 września.

Na razie nie wiadomo, kto wyremontuje drogę. Chętne firmy mogą zgłaszać swoje oferty do zarządcy drogi, czyli Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei. - Szacowana przez nas wartość zadania to ok. 2 miliony złotych, ale faktyczny koszt poznamy w chwili otwarcia ofert przetargowych - mówi nam Leszek Loch, dyrektor DSDiK. Urzędnicy chcą, aby droga została wyremontowana do końca września. Do tego czasu ma nie tylko zyskać nową nawierzchnię, ale też mają zostać naprawione pobocza i oczyszczone przydrożne rowy. Dziś na drodze są liczne łaty po remontach cząstkowych. Nawierzchnia jest spękana, a miejscami i zapadnięta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dwa miliony na drogę

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×