REKLAMA

Dwa miliony na drogę

Będzie remont drogi z Kudowy Zdrój do Błędnych Skał. Pochłonie blisko 2 miliony złotych i ma zakończyć się do 30 września.

Na razie nie wiadomo, kto wyremontuje drogę. Chętne firmy mogą zgłaszać swoje oferty do zarządcy drogi, czyli Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei. - Szacowana przez nas wartość zadania to ok. 2 miliony złotych, ale faktyczny koszt poznamy w chwili otwarcia ofert przetargowych - mówi nam Leszek Loch, dyrektor DSDiK. Urzędnicy chcą, aby droga została wyremontowana do końca września. Do tego czasu ma nie tylko zyskać nową nawierzchnię, ale też mają zostać naprawione pobocza i oczyszczone przydrożne rowy. Dziś na drodze są liczne łaty po remontach cząstkowych. Nawierzchnia jest spękana, a miejscami i zapadnięta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dwa miliony na drogę

fot. AKAP / Dariusz Kawka

Kudowa-Zdrój: Koncert "Wakacyjne Granie" już jutro. O której wystąpią największe gwiazdy?

Fot. Redakcja

Góry Stołowe: Park Narodowy Gór Stołowych poinformował o udostępnieniu Skalnej Czaszki turystom. Dowiedz się więcej.

Fot. Canva

Ziemia Kłodzka: Nie masz planów na weekend? Sprawdź na jakie wydarzenia warto się wybrać.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×