REKLAMA

Radków. Jak czuje się Julia Kuczała?

Julia przesłała pozdrowienia z Wrocławia

Fot. Julia Kuczała Instagram

Radków. Jak czuje się Julia Kuczała? Nastolatka przekazała pozdrowienia i opisała swój stan zdrowia

Radków. Julia Kuczała przekazała w mediach społecznościowych kolejną wiadomość o stanie swojego zdrowia. Dziś miała wizytę u onkologa we Wrocławiu. 22 i 29 sierpnia Julia zostanie poddana rezonansowi. Płytki ustabilizowały się na poziomie 12 tysięcy. To jednak nadal jest mało, dlatego nasza mieszkanka musi jeździć do szpitala na przetoczenie. - Mam nadzieję, że będziecie trzymać za mnie kciuki wspominać w modlitwach - napisała Julka.

Julia jest już w domu

Minął już ponad rok odkąd Julia poważnie zachorowała. Szybko okazało się, że chorej na raka mózgu dziewczynie z Radkowa może pomóc tylko droga terapia w USA. W ratowanie 18-latki, która na wylot i leczenie musiała uzbierać ponad 8 milionów złotych, włączyła się niemalże cała Polska. I udało się, Julia poleciała do St. Louis, by tam walczyć o życie. W trakcie skomplikowanego leczenia wykonano jej szereg zabiegów. Lekarze pobrali jej komórki macierzyste szpiku kostnego, które po zresetowaniu ich pamięci immunologicznej zostały z powrotem podane Julce w trzech cyklach. Młoda dziewczyna przeszła aż trzy przeszczepy połączone z najbardziej toksyczną chemią. W czerwcu Julka przekazała radosne wieści. Jej leczenie dobiegło końca, dlatego mogła wyjść ze szpitala i wrócić do rodzinnego Radkowa.

K.Golak

 

CZYTAJ TAKŻE:

 

<<Pobił znajomą, której wcześniej ukradł auto>>

 

<<Lubisz wędkować? Gdzie warto łowić ryby? Zobacz filmz wędkarzem>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Radków. Jak czuje się Julia Kuczała?

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×