REKLAMA

Kup wóz strażacki

Wójt Mierzejewska chce sprzedać wóz strażacki z 1977 r. Dasz 10 tys. z i możesz zostać jego właścicielem.

Specjalny wóz strażacki marki Iveco Magirus Deutz D170 jest własnością gminy.
Wcześniej służył strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Kłodzkiej. Auto jest niekompletne. Uszkodzone są: autopompa, hamulec ręczny, brakuje akumulatora i ładowania, silnik odpala – spaliny koloru niebieskiego, stan blacharsko – lakierniczy jest zły, widoczne są niewielkie pęknięcia na ramie.
Badania techniczne samochód ma ważne do stycznia 2019 r., a ubezpieczenie do maja.
Pomysł na wóz strażacki:
- może go kupić inna jednostka OSP np. na części
- mogą go wykorzystać firmy remontujące drogi m.in. do zmywania powierzchni (auto wyposażone jest w autopompę z beczką)
- samochód może być wykorzystany do mycia elewacji lub wypompowywania wody z wykopów
- może ktoś stworzy z niego Monster Trucka
Jedno jest pewne. Nie zainteresują się nim przedstawicieli muzeów, ani miłośnicy zabytkowych samochodów, bo ten jest dla nich jeszcze stosunkowo zbyt młody.
Cena wywoławcza to 10 tys. zł. Drugi przetarg zaplanowano na 30 lipca na godz. 10:15 w pokoju nr 6 w urzędzie gminy.
Osoby zainteresowane kupnem samochodu mogą go obejrzeć w jednostce OSP w Nowej Wsi Kłodzkiej, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się (+48694814656).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kup wóz strażacki

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×