REKLAMA

Pożyczą, aby spłacić inne długi

3 miliony 500 tys. zł - na tyle władze gminy Nowa Ruda chcą zadłużyć mieszkańców.

To już pewne! Wadze gminy wyemitują 3 tys. 500 zł obligacji. Każda o wartości tysiąca złotych. A to oznacza, że zadłużenie gminy wzrośnie o kolejne 3 miliony 500 tys. zł. Kasa pójdzie na dołożenie się do remontu dróg gminnych, które będą naprawiane dzięki rządowemu wsparciu, ale też na remont mieszkań komunalnych i budynku po sądzie przy ul. Niepodległości, gdzie ma się przenieść Urząd Gminy. Pieniądze posłużą też do spłaty dotychczas zaciągniętych pożyczek i wyemitowanych obligacji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożyczą, aby spłacić inne długi

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×