REKLAMA

Pożyczą, aby spłacić inne długi

3 miliony 500 tys. zł - na tyle władze gminy Nowa Ruda chcą zadłużyć mieszkańców.

To już pewne! Wadze gminy wyemitują 3 tys. 500 zł obligacji. Każda o wartości tysiąca złotych. A to oznacza, że zadłużenie gminy wzrośnie o kolejne 3 miliony 500 tys. zł. Kasa pójdzie na dołożenie się do remontu dróg gminnych, które będą naprawiane dzięki rządowemu wsparciu, ale też na remont mieszkań komunalnych i budynku po sądzie przy ul. Niepodległości, gdzie ma się przenieść Urząd Gminy. Pieniądze posłużą też do spłaty dotychczas zaciągniętych pożyczek i wyemitowanych obligacji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożyczą, aby spłacić inne długi

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×