REKLAMA

Kaleta odwiedzi Radków

Jolanta Maria Kaleta, autorka znanych powieści sensacyjno – przygodowo – kryminalnych odwiedzi Radków.

Jolanta Maria Kaleta to polska historyk i politolog, były pracownik Muzeum Historycznego i Muzeum Sztuki Medalierskiej. Emerytowana nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie. Autorka popularnych powieści sensacyjno – przygodowo – kryminalnych, których akcja toczy się zazwyczaj dwutorowo. Przeszłość ma wpływa na teraźniejszość bohaterów. Tłem powieści są bardzo często Góry Sowie – miejsca, w których do dziś drzemie tajemnica.
Jolanta Maria Kaleta to autorka powieści takich jak m.in.
„Riese. Tam gdzie śmierć ma sowie oczy”
„W cieniu olbrzyma”
„Operacja kustosz”
„Strażnik bursztynowej komnaty”
„Złoto Wrocławia”
Radkowska biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaaletą „Tajemnice Dolnego Śląska w beletrystyce. Sensacja- przygoda – kryminał”. 22 listopada o godz. 16:00

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kaleta odwiedzi Radków

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×