REKLAMA

Zaatakował ratowników

Mieszkaniec Dzikowca szarpał i przeklinał do ratowników medycznych.

W ostatni dzień majówki policjanci wspólnie ze strażnikami miejskimi zatrzymali pijanego 67-latka. Mężczyzna w trakcie zatrzymania miał blisko 1,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna szarpał ratowników medycznych., którzy udzielali pomocy medycznej jego żonie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zaatakował ratowników

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×