REKLAMA

Będą zmiany na Świdnickiej?

foto: UM Nowa Ruda

Szykują się zmiany w organizacji ruchu na ul. Świdnickiej w dzielnicy Drogosław. Sprawdzamy co i dlaczego musi się zmienić?

Już raz organizacja ruchu na ul. Świdnickiej w dzielnicy Drogosław została zmieniona przy okazji remontu. - Ale życie ją zweryfikowało i pokazało, że pewne zmiany są potrzebne. Niektóre zjazdy nie były wcześniej ujęte i musimy je nanieść na nowo. Wcześniej takiej możliwości nie było - tłumaczy konieczność wprowadzenia kolejnych zmian radny Janusz Staniocha. W trakcie remontu zostały wykonane zjazdy do niektórych budynków, które w pierwotnej wersji nie były planowane. W związku z tym teraz linia ciągła wymalowana na drodze musi zmienić się w linię przerywaną. Ale to nie jedyne zmiany. - Niektóre miejsca trzeba przeorganizować, bo zatrzymywanie się w tych miejscach jest niedozwolone, ale kierowcy i tak lekceważą przepisy - ocenia przewodniczący komisji porządku publicznego i komunikacji działającej przy Radzie Miasta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Będą zmiany na Świdnickiej?

Obrazek użytkownika qwerty
  • qwerty
  • 11-02-2020

Największym hitem jest, jak samochody na Świdnickiej między Ludwikowicami a skrzyżowaniem na Jugów parkują... dosłownie na środku drogi. Może warto pomyśleć o miejscach parkingowych na tym odcinku?

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×