REKLAMA

Kosztowny nocy wypad

Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który zdewastował samochód marki Audi. Straty wyceniono na 2 tysiące złotych.

 

Do zdarzenia doszło 17 czerwca około 20.00. Policja zatrzymała młodego chłopaka, który zniszczył dwa lusterka i porysował zaparkowany przy poboczu samochód osobowy marki audi. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Przypomnijmy, iż na początku ubiegłego tygodnia doszło do dwóch podobnych zdarzeń na terenie powiatu kłodzkiego. Tych sprawców policja wciąż poszukuje.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kosztowny nocy wypad

fot. ilustracja

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym jak na skrzyżowaniu ulic Kłodzkiej z Radkowską w Nowej Rudzie doszło do kolizji.

Przywłaszczyła sobie pieniądze za które dzieci miały pojechać na wymarzone wakacje! Teraz nieuczciwej nauczycielce grozi nawet do pięciu lat więzienia!

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×