REKLAMA

Kosztowny nocy wypad

Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który zdewastował samochód marki Audi. Straty wyceniono na 2 tysiące złotych.

 

Do zdarzenia doszło 17 czerwca około 20.00. Policja zatrzymała młodego chłopaka, który zniszczył dwa lusterka i porysował zaparkowany przy poboczu samochód osobowy marki audi. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Przypomnijmy, iż na początku ubiegłego tygodnia doszło do dwóch podobnych zdarzeń na terenie powiatu kłodzkiego. Tych sprawców policja wciąż poszukuje.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kosztowny nocy wypad

fot. ILUSTRACJA

Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy jechali ze zbyt dużą prędkością.

Balanga na koszt podatników. W oficjalnej delegacji Gminy Nowa Ruda na dożynki gminne znalazły się partnerki Nierodki i Słoninki
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×