REKLAMA

Umorzenie razy trzy

foto: pixabay.com

Kłodzka prokuratura umorzyła postępowanie, które ruszyło po złożeniu zawiadomienia przez spółkę Nexano Minerals budującą kopalnię w Ścinawce Śr. o możliwości popełnienia przestępstwa.

18 czerwca prezes spółki Nexano Minerals budującej kopalnię w Ścinawce Śr. złożył na policji zawiadomienie w sprawie kradzieży przez nieustaloną osobę dziesięciu sztuk słupków ostrzegawczych wraz z tablicą informacyjną oraz w sprawie zniszczenia mienia poprzez celowe zatarcie granicy działki wyznaczonej przez geodetę. W wyniku tego spółka poniosła prawie 3 tys. zł. straty. Już wiemy, że prokuratorzy nie ukarzą za to winnego. - 6 grudnia prokurator umorzył trzy postępowania - przyznaje Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. To nie koniec jednak sprawy, która związana jest z wykupieniem jednego z gruntów, gdzie ma powstać kopalnia przez Andrzeja Zibrowa - tego samego, który od wielu lat zapowiada budowę innej kopalni, ale w Nowej Rudzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Umorzenie razy trzy

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×