REKLAMA

Doda pomogła Julii

Fot. preent screen/instagram dodaqueen

Popularna polska wokalistka Doda postanowiła pomóc mieszkance Radkowa, która zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Zapowiedziała, że się "rozbierze i spoci" na oczach ludzi, aby zebrać milion złotych na leczenie 18-letniej Julii. - Oto wynik Waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam, że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii to ja zrobię to, co na załączonym wideo pretensje możecie mieć tylko do siebie, bo zebraliście kasę w jeden dzień. Dziękuje w imieniu swoim i Julii i zachęcam do udostępniania dalej zbiórki - napisała na swoim instagramowym profilu Doda. Na udostępnionym wideo Doda zmysłowo ćwiczy pośladki do piosenki "Call On Me".

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Doda pomogła Julii

Czwartek, 29 października, przyniósł 857 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×