REKLAMA

Odnowiony przyjmuje pacjentów

Noworudzki szpital przyjmuje pacjentów. Został też odświeżony i odmalowany.

Od 23 września oddział wewnętrzny noworudzkiego szpitala znowu jest pełny. Przez ponad miesiąc, od 19 sierpnia oddział nie przyjmował pacjentów, bo jedyny lekarz, który jest jednocześnie ordynatorem poszedł na zasłużony urlop. Pacjentów, których można było wypisano do domu. Niektórych zaś przewieziono do Kłodzka, gdzie kierowano też wszystkich nowych chorych mieszkańców.

Zmiany po powrocie

Po powrocie z urlopu dr Stępkowski zastał oddział pachnący świeżością. Odmalowany i odnowiony. To z kolei udało się zrobić, dzięki inicjatywie pielęgniarek, które zainicjowały zbiórkę pieniędzy i materiałów w postaci np. farb na odświeżenie oddziału, a także ludziom, którzy zaangażowali się w sprawę. - To wszystko co dzieje się dobrego jest dzięki ludziom. Nie dzięki politykom, a ludziom - mówi dr Stępkowski. - Oddział jest pięknie odnowiony. Pachnie wręcz świeżością, a każda złotówka na ten cel pochodziła od ludzi, od mieszkańców. Dla mnie jest to perełka. Są zmienione wykładziny, odnowione łazienki, odmalowane sale. W dużej sali wstawiono stoliki i zrobiono taki pokój dla pacjentów, odświeżono też dyżurkę lekarską - wylicza ordynator.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Odnowiony przyjmuje pacjentów

Obrazek użytkownika Knap
  • Knap
  • 20-10-2019

Brawo mieszkańcy Nowej Rudy i wielki szacunek dla Pana doktora

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×