REKLAMA

Podsumowali poszukiwania

Przez 3 dni poszukiwali zaginionej - kobieta została odnaleziona.

Wspólne działania służb ratunkowych trwające 3 dni zakończyły się odnalezieniem zaginionej 62-letniej kobiety. Poszkodowana w niekompletnym ubiorze wyszła z domu i do niego nie wróciła. Prawdopodobną przyczyną jej zaginięcia były zły stan zdrowia. W akcji poszukiwawczej wykorzystano m.in. śmigłowiec policyjny, drony, quady oraz psy tropiące. Na szczęście kobieta została odnaleziona.

Policjanci z Nowej Rudy 26 czerwca 2018 roku około godz. 13.00 zostali powiadomieni o zaginięciu 62-letniej mieszkanki Ścinawki Średniej w powiecie kłodzkim. Kobieta wyszła z domu w niekompletnym stroju i oddaliła się w nieznanym kierunku. Poszkodowana nie miała przy sobie dokumentów, ani telefonu komórkowego. Z uzyskanych informacji wynikało, że powodem zaginięcia mógł być jej zły stan zdrowia.

W związku z tym, natychmiast rozpoczęto poszukiwania kobiety. Z uwagi na ukształtowanie terenu w postaci rozległego kompleksu leśnego, do sprawdzenia zaangażowano od samego początku około 150 osób. W działania poszukiwawcze oprócz policjantów z powiatu kłodzkiego włączyli się też funkcjonariusze ze Straży Pożarnej oraz pracownicy GOPR-u. Podczas akcji wykorzystano m.in. śmigłowiec policyjny, drony, quady oraz wyspecjalizowane psy tropiące. Po 3 dniach prowadzonych poszukiwań kobieta została odnaleziona. Szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Info: KPP Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Podsumowali poszukiwania

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×