REKLAMA

Kłodzki PKS wprowadził nowy rozkład jazdy

Od 26 października kłodzki PKS wprowadził nowy rozkład jazdy. - Szanowni Pasażerowie, w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami sanitarnymi dla tzw. "czerwonej strefy", od 26 października uległ zmianie rozkład jazdy autobusów PKS w Kłodzku w restrukturyzacji. Informacja pasażerska pod tel. 601 202 159 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00) – poinformował zarząd spółki.

Co oznacza zmiana? Nic innego jak zmniejszenie liczby połączeń. W nowym rozkładzie będzie ich 53, większość większość w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzki PKS wprowadził nowy rozkład jazdy

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 28 listopada. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zmarły 2 osoby.

Fot. FB/Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk kobiet w Kłodzko. Tym razem pod hasłem: "W imię matki, córki, siostry"

Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków: wiele wskazuje, że od stycznia będziemy więcej płacić za wywóz odpadów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×