REKLAMA

Przegląd Młodych Organistów

fot. Biblioteka Radków

Wystąpią studenci uczelni muzycznych we Wrocławiu, Pradze i Brnie. W programie utwory muzyki światowej od renesansu do współczesności

Przegląd organizowany jest od 2013 roku i od pierwszej edycji ma taka sama formułę. Tegoroczny –IV. Przegląd Młodych Organistów – organizowany we współpracy z broumovskim Stowarzyszeniem CANTICUM odbędzie się w piątkowy wieczór (20 października) w Bozanovie i sobotni (21 października) w Wambierzycach. W obu odsłonach wystąpilą młodzi wykonawcy uczący się pod okiem prof. Václava Uhlířa (Czechy) i dr hab. Piotra Rojka (Akademia Muzyczna we Wrocławiu). Przegląd odbywa się w ramach projektu “Wspólnie dla kultury” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego “Przekraczamy Granice” w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2014-2020.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przegląd Młodych Organistów

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×