REKLAMA

Polanica-Zdrój. Szpital ostrzega przed sezonem grypowym

Jesień to czas zwiększonej liczby zachorowań na grypę

Fot. SCM Polanica-Zdrój

Masz zaplanowany zabieg w szpitalu w Polanicy? Zobacz, co zrobisz, jeżeli zachorowałeś

Polanica-Zdrój. W związku z rozpoczynającym się sezonem zwiększonej liczby zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy-Zdroju przypomina, że w przypadku wystąpienia objawów choroby należy się zgłosić w pierwszej kolejności do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Pacjenci zarejestrowani do leczenia w trybie planowym nie powinni przychodzić do szpitala z objawami kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, bóli mięśni lub innych niepokojących objawów.

W sytuacji braku możliwości skorzystania ze świadczeń z powodu wystąpienia objawów infekcji grypy lub grypopodobnych należy telefonicznie zgłosić to do sekretariatu właściwego oddziału szpitalnego, poradni lub pracowni, aby ustalić termin udzielenia świadczenia zdrowotnego.

K.Golak/inf. SCM Polanica-Zdrój

 

Czytaj także:

<<Kliknij i dowiedz się, czy ratownicy medyczni z Kłodzka strajkują>>

<<W Kłodzku powstała nowa dyskoteka. Zobacz, jak wygląda>>

<<W byłym hotelu Astoria trwa remont. Co w nim powstanie?>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Polanica-Zdrój. Szpital ostrzega przed sezonem grypowym

Obrazek użytkownika wolnyczowiek
  • wolnyczowiek
  • 24-09-2021

Co za absurd jesteś chory nie przychodź do szpitala. Całkiem Wam się poje.... w głowach . Masz zepsuty samochoód nie jedź na warsztat zostaw go w domu, masz dziurawe buty nie kupuj nowych zostań w domu, masz wymioty to ich nie zwracaj tylko połknij i zostaw je w żołądku.

Fot. Pixabay

Dwie nowe kamery będą monitorować miasto, a kilka starych zostanie wymienionych na nowe.

Fot. Czytelnik

Potężne wichury, jakie przeszły przez powiat kłodzki wyrządziły dużo szkód. Wiatr nie ustąpi także dzisiaj.

Fot. Dolnośląska Policja

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×