REKLAMA

Rzut na Mistrzostwa Polski!

Sportowy sukces Noworudzianina Kamila Kuczaja w lekkoatletyce

Zwycięstwem podczas ogólnopolskiego lekkoatletycznego mitingu w Lesznie 26.08.2017 roku, Kamil Kuczaj zapewnił sobie udział w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce U-16 (Mały Memoriał Kusocińskiego), które odbędą się 23-24 września w Białej Podlaskiej.
Kamil wystartował w konkursie pchnięcia kulą, posyłając ją na odległość 14,70m (w tegorocznych statystykach PZLA jest to drugi wynik w kraju). Drugie miejsce zajął mistrz Dolnego Śląska Jakub Kanik (13,96m PB).
Przed piętnastoletnim noworudzianinem kolejne starty, już w sobotę Kamil wystąpi w meczu Saksonia-Okręg Liberec-Dolny Śląsk, a 09 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu podejmie rywalizację w Mistrzostwach Makroregionu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Rzut na Mistrzostwa Polski!

fot. ILUSTRACJA

Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy jechali ze zbyt dużą prędkością.

Balanga na koszt podatników. W oficjalnej delegacji Gminy Nowa Ruda na dożynki gminne znalazły się partnerki Nierodki i Słoninki
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×