REKLAMA

Kłodzkie Forum Tradycji

Zapraszamy na tegoroczne Forum Tradycji, które rozpocznie się już 10 sierpnia w Kłodzku.

Przez dwa dni w godz. od 10:00 do 18:00 będziemy mogli przechadzać się po Jarmarku Fortecznym. W niedzielę 12 sierpnia rozpoczną się warsztaty. Będą zabawy z ceramiką, papierową wikliną, będzie czerpanie papieru, nie zabraknie też warsztatów plastycznych.
Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich z Żelazna pokażą nam co to znaczy prawdziwa kuchnia.
Forum odwiedzą również nasi pszczelarze, którzy przygotowali dla uczestników liczne konkursy.
Nie zabraknie też muzyki. Na scenie wystąpią lokalne zespoły, a tegoroczne forum zakończą koncerty zespołów: The Univibe, Chango, Cheep Tabacco.

Zapraszamy do Kłodzka już 10 sierpnia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzkie Forum Tradycji

W poniedziałek w Operze Wrocławskiej Julian Golak odebrał statuetkę w uznaniu wieloletniej działalności „za służbę na rzecz budowania tożsamości regionalnej Dolnego Śląska”.

- Rozwój Nowej Rudy zależy w dużej części od decyzji podejmowanych w Sejmiku. W ciągu 12 lat przeznaczyliśmy dziesiątki milionów złotych m.in. na budowę obwodnicy, przebudowę ul. Świdnickiej i trasy do granicy w Tłumaczowie. Chcę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców – mówi Julian Golak, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

foto: użyczone

Wójt się nie poddaje i odwołała się od decyzji konserwatora zabytków, który nakazał jej wstrzymać rozbiórkę wiaduktu pod nieczynną linią kolejową na trasie Dzikowiec-Srebrna Góra.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×