REKLAMA

Kłodzko. Które sklepy są otwarte w galerii?

Kłodzko. Policja kontroluje, czy mieszkańcy noszą maseczki

Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. W galerii Twierdza Kłodzko funkcjonuje część sklepów. Które dokładnie?

Kłodzko. Od 28 grudnia galerie handlowe pozostają zamknięte. Są jednak wyjątki. Przez najbliższe trzy tygodnie zakupy będzie można robić jedynie w sklepach spożywczych, aptekach, drogeriach, księgarniach, sklepach zoologicznych, budowlanych i meblowych. W centrach handlowych obowiązuje zakaz prowadzenia działalności usługowej, z wyłączeniem usług: fryzjerskich, kosmetycznych, optycznych, medycznych, bankowych, pocztowych, polegających na wydawaniu i odbieraniu przesyłek, ubezpieczeniowych, naprawy pojazdów, myjni samochodowych, ślusarskich, szewskich, krawieckich, pralniczych oraz gastronomicznych polegających wyłącznie na przygotowywaniu żywności na wynos. W kłodzkiej galerii stosowana jest zasada DDM, czyli regularnie dezynfekowane są miejsca dotykane przez klientów. Udostępniane są także dla wszystkich odwiedzających płyny do dezynfekcji. Zapewniony pozostaje dystans, dzięki dużej powierzchni centrum. Stosowane są również limity w zakresie liczby osób oraz wymagane jest noszenie maseczek przez klientów i pracowników. 

W galerii Twierdza Kłodzko funkcjonują cały czas:

Carrefour,

Bacówka,

Rossmann,

Play,

Piekarnia-Cukiernia Machela,

Apteka Bliska,

Orange,

T-mobile,

TeleExpert,

Czas na Herbatę,

Vision Express,

Empik,

Ziaja dla Ciebie,

mBank

Na wynos można zamawiać także jedzenie z Kebab Hut w godz. 10.00-18.00.

 

W parku handlowym czynne są:

Media Expert,

Jysk,

Biedronka

 

Zobacz ile osób zachorowało na koronawirusa 29 grudnia

Zobacz, kto zostanie zaszczepiony przeciwko koronawirusowi

Sprawdź, gdzie dotarła już ptasia grypa

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Kłodzko. Które sklepy są otwarte w galerii?

Obrazek użytkownika WolnyCzłowiek
  • WolnyCzłowiek
  • 04-01-2021

Stop Szczepieniom - Międzynarodowy Holokaust-Wolny Człowiek to taki bez szmaty na twarzy. Pamiętajcie że to jest bezprawne są biura które za darmo pomagają z tym bezprawiem- Lega Artis -Warszawa. Pamiętajcie że szczepionka została dopuszczona WARUNKOWO oraz nie ma badań, testów dotyczących skutków ubocznych w przypadku podania z innymi lekami, dotyczy osób nie tylko starszych. Pamiętaj obywatelu !!! Mamy coraz więcej leków a czy jesteśmy coraz bardziej zdrowi- policz ile jest reklam w TV głównego ścieku !!! Obecnie mowy marketing i afera że aktorzy są szczepieni bez kolejki - nie dajcie się nabrać chcą Wam pokazać że to takie bezpieczne że aż wchodzą drzwiami i oknami aby się zaszczepić. Jeśli to czytasz przekaż osobą bez internetu- szukaj prawdy.
Obrazek użytkownika Suweren
  • Suweren
  • 04-01-2021

Największy przekręt na Świecie już kolejny, powtarzają się tak co ok 100 lat sprawdź historię suwerenie. Maski zaczęli nosić a zakażeń coraz więcej ? Widzicie logikę, czy jak Wam plują w twarz to dalej udajcie że to mżawka ?!

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Kłodzko. Radni zdecydowali o udzieleniu pożyczki dla kłodzkiego PKS-u. Czy dzięki temu uda się go uratować?

Szczepienia w Powiecie Kłodzkim zaczęły się pod koniec grudnia. Ilu mieszkańców zaszczepiono do tej pory?

Fot. Zieleniec Ski Arena

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim informują o swoich decyzjach wobec dalszych obostrzeń.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×