REKLAMA

Parking będzie wyremontowany

foto: pixabay.com

Twojego samochodu już tam nie zniszczysz parkując.

Jeszcze w tym roku ma dojść do przebudowy parkingu przy ul. Nowa Osada, czyli tego znajdującego się w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury w centrum Nowej Rudy. Kasę na ten remont dała Unia Europejska. Dzięki niej będzie można wykonać odwodnienia parkingu, na nowo oświetlić ten teren oraz wyremontować sąsiadujący z parkingiem mur oporowy oraz schody. Przybędzie też więcej zieleni w okolicach tego miejsca, postawione zostaną stojaki dla rowerów, ławki i kosze na śmieci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parking będzie wyremontowany

foto: pixabay.com

Będzie przebudowa stacji kolejowej w Ścinawce Śr. Polskie Linie Kolejowe szukają wykonawcy. Prace mają się zakończyć przed rozpoczęciem wydobycia węgla.

Nie popisali się strażacy ochotnicy z gminy Radków. Mieli zabezpieczać zawody sportowe „Garmin Ultra Race Radków 2019” i „Garmin Triminator Radków”, a mało brakowało, aby przez nich w ogóle się one nie odbyły.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×