REKLAMA

Parking będzie wyremontowany

foto: pixabay.com

Twojego samochodu już tam nie zniszczysz parkując.

Jeszcze w tym roku ma dojść do przebudowy parkingu przy ul. Nowa Osada, czyli tego znajdującego się w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury w centrum Nowej Rudy. Kasę na ten remont dała Unia Europejska. Dzięki niej będzie można wykonać odwodnienia parkingu, na nowo oświetlić ten teren oraz wyremontować sąsiadujący z parkingiem mur oporowy oraz schody. Przybędzie też więcej zieleni w okolicach tego miejsca, postawione zostaną stojaki dla rowerów, ławki i kosze na śmieci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parking będzie wyremontowany

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×