REKLAMA

Most doczeka się remontu

Most przy ul. Piłsudskiego w centrum Nowej Rudy dopiero w przyszłym roku doczeka się remontu. Potrzeba 5 mln zł.

Jak dowiedzieliśmy się u zarządcy drogi, czyli w Dolnośląskiej Służbie Dróg i Kolei we Wrocławiu pieniądze na noworudzki most będą, ale dopiero w 2021 r. - Jesteśmy w trakcie przygotowywania procedury przetargowej mającej na celu wyłonienie wykonawcy robót budowlanych - zapewnia Leszek Loch, dyrektor DSDiK. Niektóre prace związane z remontem mostu DSDiK planuje jednak rozpocząć już w tym roku. Przypomnijmy. Most grozi katastrofą budowlaną. Jego stan techniczny jest zły i wymaga wykonania pilnych robót - wiedzą o tym kierowcy i wie o tym zarządca drogi. W 2018 r. na moście została wprowadzona zastępcza organizacja ruchu ograniczająca ruch pojazdów ciężkich i prędkości przejazdowej do 20 km/h wraz z zawężeniem pasa ruchu. Remont całego mostu na ul. Piłsudskiego to koszt ok. 5 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Most doczeka się remontu

foto: pixabay.com

Media informują, że Polacy zaczynają chorować na sepsę. Z kolei kłodzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna uspokaja: my na razie nie chorujemy.

foto: pixabay.com

Ludzie nie chodźcie na pokazy - grzmi Danuta Łącz, prezes noworudzkiego oddziału Federacji Konsumentów. Wizyta na takim pokazie może nas kosztować grube tysiące złotych.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×