REKLAMA

Sanatorium Dźwięku

Sanatorium Dźwięku to festiwal poświęcony muzyce eksperymentalnej i improwizowanej oraz szeroko rozumianej sztuce dźwięku, który odbywa się w Sokołowsku

Głównym założeniem festiwalu jest prezentowanie możliwie najpełniejszego spektrum zjawisk związanych z rozwojem form muzycznych XX i XXI wieku. Program został ułożony w taki sposób, by zachować balans pomiędzy rozmaitymi tradycjami muzycznego eksperymentu, rozwijanymi w ostatnich dziesięcioleciach a tendencjami nowymi, jeszcze nieustrukturyzowanymi.
Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Keith Rowe – nestor improwizowanej muzyki elektroakustycznej (EAI), wirtuoz preparowania gitary i współzałożyciel słynnego ansamblu AMM. Niewielu twórców może się pochwalić równie bogatym dorobkiem, co ten brytyjski wykonawca.

Źródło: www.sanatoriumdzwieku.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sanatorium Dźwięku

Pochodząca z Radkowa pani Jolanta została porwana przez swojego byłego partnera.

Miejscy urzędnicy ujawniają, które drogi chcą wyremontować.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×