REKLAMA

Dieta cud? Nie, dziękuję!

W Muzeum Ziemi Sowiowgórskiej miało miejsce spotkanie z panią Joanną Jamry. Pani dietetyk odpowiedziała na wiele nurtujących pytań dotyczących zdrowego trybu życia oraz racjonalnego żywienia

Co tak naprawdę pozwoli zgubić zbędne kilogramy? Jakie jest najlepsze wyjście z dietowego potrzasku? Jak żyć zdrowo?

Na te i wiele innych pytań odpowiadała mieszkańcom naszej gminy, na spotkaniu zorganizowanym przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda i sekcji fitness w Ludwikowicach , dietetyk kliniczny Pani Joanna Jamry z Kłodzka.

W programie był min. wykład „Gdybym tylko schudła” oraz indywidualne konsultacje dietetyczne. Podczas konsultacji mieszkańcy mieli możliwość sprawdzenia swojej wagi, pomiaru tkanki tłuszczowej, składu ciała wraz z wydrukiem tych informacji.

Celem spotkania było poprawa jakości odżywiania i poszerzanie wiadomości z zakresu chorób wynikających ze stosowania złej diety. Proponowany temat wykładu zachęcił zebrane osoby do czynnego udziału w zajęciach. Wszyscy chętnie zadawali pytania oraz dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z nawykami żywieniowymi.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i dostarczyło wielu odpowiedzi na nurtujące pytania. Było okazją do zweryfikowania własnej wiedzy na temat zdrowego i aktywnego trybu życia i zasad właściwego żywienia.

ckg.nowaruda.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dieta cud? Nie, dziękuję!

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×