REKLAMA

Dieta cud? Nie, dziękuję!

W Muzeum Ziemi Sowiowgórskiej miało miejsce spotkanie z panią Joanną Jamry. Pani dietetyk odpowiedziała na wiele nurtujących pytań dotyczących zdrowego trybu życia oraz racjonalnego żywienia

Co tak naprawdę pozwoli zgubić zbędne kilogramy? Jakie jest najlepsze wyjście z dietowego potrzasku? Jak żyć zdrowo?

Na te i wiele innych pytań odpowiadała mieszkańcom naszej gminy, na spotkaniu zorganizowanym przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda i sekcji fitness w Ludwikowicach , dietetyk kliniczny Pani Joanna Jamry z Kłodzka.

W programie był min. wykład „Gdybym tylko schudła” oraz indywidualne konsultacje dietetyczne. Podczas konsultacji mieszkańcy mieli możliwość sprawdzenia swojej wagi, pomiaru tkanki tłuszczowej, składu ciała wraz z wydrukiem tych informacji.

Celem spotkania było poprawa jakości odżywiania i poszerzanie wiadomości z zakresu chorób wynikających ze stosowania złej diety. Proponowany temat wykładu zachęcił zebrane osoby do czynnego udziału w zajęciach. Wszyscy chętnie zadawali pytania oraz dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z nawykami żywieniowymi.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i dostarczyło wielu odpowiedzi na nurtujące pytania. Było okazją do zweryfikowania własnej wiedzy na temat zdrowego i aktywnego trybu życia i zasad właściwego żywienia.

ckg.nowaruda.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dieta cud? Nie, dziękuję!

Policyjny pościg trwał dość długo. Młody mężczyzna za szereg przestęstw, których się dopuścił może trafić za kraty nawet na pięć lat

Dziennikarze przejmują pałeczkę. Sami wyjaśniają, co stało się za tymi drzwiami w jednym z budynków przy ul. Piastów w centrum Nowej Rudy.
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×