REKLAMA

Próba gwałtu. Ruszyło śledztwo.

Prokurator wszczął śledztwo w sprawie usiłowania gwałtu. Gwałciciel na razie bez zakazu zbliżania się do ofiary.

W tej sprawie śledczy działają szybko. 19 czerwca dokumenty wpłynęły do prokuratury, a już następnego dnia, czyli 20 czerwca prokurator wszczął śledztwo. Prokurator wystąpił też do Sądu Rejonowego w Kłodzku o przesłuchanie pokrzywdzonej w charakterze świadka. - Po zeznaniach zapadną dalsze decyzje, czy postępowanie będzie toczyć się przeciwko konkretnej osobie. Najpierw trzeba zebrać dowody - tłumaczy Jan Sałacki, Prokurator Rejonowy w Kłodzku. To właśnie dlatego, na razie nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych wobec oskarżanego o usiłowanie gwałtu. Przypomnijmy. Od tragedii było o krok. Do próby gwałtu miało dojść 15 czerwca przy ul. Przedmieście w Radkowie. - 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego ok. godz. 22:00 podstępem próbował doprowadzić żonę swojego kuzyna do odbycia stosunku. Na szczęście został przepłoszony przez męża kobiety - informował tuż po zdarzeniu Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Próba gwałtu. Ruszyło śledztwo.

Obrazek użytkownika darekmikos@
  • darekmikos@
  • 06-07-2018

A czy wyjaśniono już sprawę księdza pedofila z Kłodzka??? Czy wszystko zostało zamiecione przez kurię pod dywanik?
Obrazek użytkownika wklej
  • wklej
  • 06-07-2018

Król pedofilów z Rumunii
Obrazek użytkownika Kapucyn
  • Kapucyn
  • 06-07-2018

Króla nikt nie pokona , król pedofilów był jeden

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×