REKLAMA

Telewizor dla seniora

Seniorze, wygraj LCD 32 calowy telewizor. Trwa konkurs na najciekawsze wspomnienia z pierwszych powojennych lat "Góry Bystrzyckie w latach 1945 - 1955"

Uczestnicy konkursu powinni do 15 października spisać i dostarczyć do Organizatora swoje wspomnienia z okresu lat 1945 - 1955 lub opowiedzieć je podczas bezpośredniej rozmowy z organizatorem konkursu. W takim przypadku należy do 15 września telefonicznie umówić się z organizatorami. Wszystkie wspomnienia powinny być związane z terenem Gór Bystrzyckich. Najciekawsze opowiadania zostaną wydane w specjalnej publikacji lub umieszczone na dedykowanej stronie internetowej. Nagrodą główną w konkursie jest 32 calowy telewizor LCD.

Regulamin konkursu: KLIKNIJ TU

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Telewizor dla seniora

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×