REKLAMA

Wspólna „Rota” i inne pieśni patriotyczne

Za nami koncert „Pieśni patriotycznych i narodowych”

W obchody Narodowego Święta Niepodległości wpisują się różne wydarzenia. W Radkowie mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym koncercie z cyklu „Cztery Pory Roku” w Kościele p.w. św. Doroty.
W tegorocznej jesiennej edycji - Koncercie „Pieśni patriotycznych i narodowych” wystąpili: Chór Cantate Domino z Nowej Rudy z orkiestrą, Chór Cantate Deo z Dzierżoniowa ze wspólnym z publicznością wykonaniem „Roty”, „Tercet niekoniecznie geriatryczny” z Wambierzyc oraz uczniowie Zespołu Szkół w Radkowie z recytacjami. Koncert odbył się z towarzyszeniem pocztów sztandarowych ochotniczych straży pożarnych i szkoły, co stworzyło oprawę godną dzisiejszego święta.
Koncert został przygotowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. K. Estreichera we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Radków i Parafią p.w. św. Doroty.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wspólna „Rota” i inne pieśni patriotyczne

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×