REKLAMA

Weź kasę od radnych

Będą stypendia dla najzdolniejszych. Taką decyzję podjęli gminni radni na początku sierpnia. Wnioski można składać do 15 września

O stypendium mogą starać się uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych którzy mieszkają na terenie gminy. W tym roku taki wniosek mogą złożyć uczniowie i absolwenci gimnazjum, którzy w roku szkolnym 2017/2018 mogą pochwalić się wysokimi wynikami w nauce lub osiągnięciami sportowymi, czy artystycznymi.
Zadecyduje wójt
O tym, kto dostanie stypendium i w jakiej wysokości zadecyduje wójt. Wszystko będzie zależeć od liczby zakwalifikowanych wniosków i wysokości funduszy zarezerwowanych na stypendia w budżecie gminy. Wnioski o przyznanie stypendiów należy składać do 15 września w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy (Nowa Ruda, ul. Niepodległości 4). Składać mogą je rodzice lub opiekunowie prawni uczniów oraz dyrektorzy szkół.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Weź kasę od radnych

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×