REKLAMA

Szpital w rękach Bednarczyka

Seniorzy doczekają się swojej enklawy. Budowa miasteczka seniora rozpoczęta.

Gmina Radków wkrótce oficjalnie stanie się właścicielem budynku, w którym kiedyś funkcjonował szpital. Powiatowi radni postanowili sprzedać nieruchomość samorządowcom z Radkowa po obniżonej cenie, czyli za pół miliona złotych.

– Ten zakup jest gwarancją realizacji dalszych planów budowy miasteczka seniora – tłumaczy burmistrz Jan Bednarczyk.

Karolina Kołodziejczyk

Więcej w 733 numerze Gazety Noworudzkiej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szpital w rękach Bednarczyka

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×