REKLAMA

Tyniec zapowiada: pierwszy się w nim wykąpię!

foto: Internet

W garniturze lub bez. Krzysztof Tyniec zapowiada, że pierwszy wskoczy do noworudzkiego basenu, gdy ten zostanie otwarty.

Na wymarzony basen czekają nie tylko mieszkańcy. Jego otwarcia z niecierpliwością wypatruje też Krzysztof Tyniec. - Obiecał mi burmistrz, że jak będą otwierać basen, to mnie zaprosi - mówi nam Krzysztof Tyniec. - Cieszy mnie to bardzo, bo w tym, że basen jest rewitalizowany mam swój udział. Kiedyś miałem zaszczyt wystąpić na Rynku. Rozmawiałem z mieszkańcami i powiedziałem, że już czas żeby ten basen zrobić. Myślę, że przyjadę na otwarcie basenu i wykonam z tej wieży pierwszy skok. Nie wiem, czy w garniturze (śmiech), ale będę zaszczycony jeżeli zaproszą mnie na jego otwarcie. On jest bardzo potrzebny i mam nadzieję, że w przyszłoroczne wakacje dzieciaki nie będą już musiały błąkać się po Słupcach, czy innych miejscowościach, żeby popływać tylko będą miały już swój noworudzki basen - dodaje Krzysztof Tyniec. Pozostaje mieć nadzieję, że ta niecodzienna deklaracja zmotywuje wykonawcę do zakasania rękawów, dotrzymania kolejnych terminów, obietnic i zakończenia budowy przed rozpoczęciem przyszłorocznych wakacji i przed nastaniem letnich temperatur.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tyniec zapowiada: pierwszy się w nim wykąpię!

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×