REKLAMA

Bez nowych odcisków w alei

Noworudzkiej Alei Gwiazd już pod chmurką podziwiać nie będziemy. Odciski dłoni znanych aktorów, artystów i reżyserów zdobią wnętrza Miejskiego Ośrodka Kultury.

- Ta aleja wewnątrz ma całkiem nowy wymiar. Jest estetyczna i dobrze widoczna. Będąc przed ośrodkiem kultury na takich topornych kamieniach nie wyglądała estetycznie - ocenia Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. A odcisk czyjej dłoni w najbliższej przyszłości chciałby widzieć na Alei Gwiazd dyrektor Kołodziej? - Póki co jesteśmy w takiej sytuacji, że nie wiemy co przyniesie jesień. Ale bardzo chcielibyśmy powrócić do idei naszego festiwalu filmowego. Była to impreza stricte filmowa, która skupiała kino niezależne i zawsze witała u nas zacnych aktorów i reżyserów. Czy uda nam się go zrealizować w tym roku? Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Chęci są, pomysły również. Czekamy - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. Sponsorem przeniesienia alei była grupa ZPAS.

Zostawili swoje odciski

Cząstkę siebie, czyli swój odcisk dłoni zostawili w Nowej Rudzie m.in. Robert Więckiewicz, Jerzy Stuhr, Leon Niemczyk, Katarzyna Figura, Krzysztof Zanussi, Jan Machulski, Zbigniew Wodecki, Małgorzata Potocka, Władysław Barański, Kabaret Koń Polski, Krzysztof Kiliański, Krystyna Tkacz, Olaf Lubaszenko, Stanisława Celińska, Krzysztof Tyniec, Marian Dziędziel i wielu innych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bez nowych odcisków w alei

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×