REKLAMA

Bez nowych odcisków w alei

Noworudzkiej Alei Gwiazd już pod chmurką podziwiać nie będziemy. Odciski dłoni znanych aktorów, artystów i reżyserów zdobią wnętrza Miejskiego Ośrodka Kultury.

- Ta aleja wewnątrz ma całkiem nowy wymiar. Jest estetyczna i dobrze widoczna. Będąc przed ośrodkiem kultury na takich topornych kamieniach nie wyglądała estetycznie - ocenia Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. A odcisk czyjej dłoni w najbliższej przyszłości chciałby widzieć na Alei Gwiazd dyrektor Kołodziej? - Póki co jesteśmy w takiej sytuacji, że nie wiemy co przyniesie jesień. Ale bardzo chcielibyśmy powrócić do idei naszego festiwalu filmowego. Była to impreza stricte filmowa, która skupiała kino niezależne i zawsze witała u nas zacnych aktorów i reżyserów. Czy uda nam się go zrealizować w tym roku? Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Chęci są, pomysły również. Czekamy - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. Sponsorem przeniesienia alei była grupa ZPAS.

Zostawili swoje odciski

Cząstkę siebie, czyli swój odcisk dłoni zostawili w Nowej Rudzie m.in. Robert Więckiewicz, Jerzy Stuhr, Leon Niemczyk, Katarzyna Figura, Krzysztof Zanussi, Jan Machulski, Zbigniew Wodecki, Małgorzata Potocka, Władysław Barański, Kabaret Koń Polski, Krzysztof Kiliański, Krystyna Tkacz, Olaf Lubaszenko, Stanisława Celińska, Krzysztof Tyniec, Marian Dziędziel i wielu innych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bez nowych odcisków w alei

Fot. PKS Kłodzko

Kłodzko. PKS wprowadza nowy rozkład jazdy. Sprawdź, gdzie pojedziesz autobusem

Fot. KPP Kłodzko

Zerwał i podpalił flagę. Jak wytłumaczył to co zrobił?

Fot. Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

Lądek-Zdrój. W najbliższy czwartek, 28 stycznia o godzinie 12.00 przed ratuszem odbędzie się pokojowy protest przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Lądek Zdrój przeciwko polityce władz wobec branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×