REKLAMA

Aktualne dyżury aptek w powiecie kłodzkim

Aktualne dyżury aptek

dyżury aptek

dyżury aptek

dyżury aptek

Dyżury aptek w lipcu 2020 r. w zestawieniu:

MIASTO POLANICA-ZDRÓJ, MIASTO DUSZNIKI-ZDRÓJ, MIASTO I GMINA SZCZYTNA, MIASTO KUDOWA-ZDRÓJ, GMINA LEWIN KŁODZKI

MIASTO NOWA RUDA, GMINA NOWA RUDA, GMINA RADKÓW

MIASTO i GMINA BYSTRZYCA KŁODZKA, MIASTO i GMINA LĄDEK-ZDRÓJ, MIASTO i GMINA STRONIE ŚLĄSKIE, MIASTO i GMINA MIĘDZYLESIE

KŁODZKO

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Aktualne dyżury aptek w powiecie kłodzkim

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×