REKLAMA

Jeden do Kłodzka, nikt do Nowej Rudy

foto: KWP Wrocław

82 nowych policjantów zasiliło szeregi dolnośląskiej policji. Jeden z nich będzie pełnił służbę w Kłodzku, żaden nie rozpocznie pracy w noworudzkim komisariacie.

W tym roku do dolnośląskiej policji wstąpiły już 182 osoby. 11 stycznia ślubowało 82 nowych policjantów. 15 z nich to kobiety. Nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych na terenie województwa dolnośląskiego. Jeden mundurowy będzie pełnił służbę w Kłodzku. Na noworudzkim komisariacie liczba mundurowych się nie zmieni. - Obecnie noworudzki komisariat policji liczy 70 policjantów. Wśród nich jest 12 kobiet - wylicza Wioletta Martuszewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Martuszewska zachęca też do składania podań i wstępowania do policji. W Nowej Rudzie czekają trzy wolne wakaty.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jeden do Kłodzka, nikt do Nowej Rudy

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×