REKLAMA

Jeden do Kłodzka, nikt do Nowej Rudy

foto: KWP Wrocław

82 nowych policjantów zasiliło szeregi dolnośląskiej policji. Jeden z nich będzie pełnił służbę w Kłodzku, żaden nie rozpocznie pracy w noworudzkim komisariacie.

W tym roku do dolnośląskiej policji wstąpiły już 182 osoby. 11 stycznia ślubowało 82 nowych policjantów. 15 z nich to kobiety. Nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych na terenie województwa dolnośląskiego. Jeden mundurowy będzie pełnił służbę w Kłodzku. Na noworudzkim komisariacie liczba mundurowych się nie zmieni. - Obecnie noworudzki komisariat policji liczy 70 policjantów. Wśród nich jest 12 kobiet - wylicza Wioletta Martuszewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Martuszewska zachęca też do składania podań i wstępowania do policji. W Nowej Rudzie czekają trzy wolne wakaty.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jeden do Kłodzka, nikt do Nowej Rudy

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×