REKLAMA

Będzie się działo

Będzie się działo w gminie Kłodzko. Zapraszamy już 23 czerwca.

Noc Świętojańska Kłodzka nie ominie. 23 czerwca w Parku nad stawem w Ołdrzychowicach będziemy świętować.
Będą prezentacje taneczne, tańce i warsztaty słowiańskie, animacje dla dzieci, będzie koncert czeskiej skrzypaczki, fotobudka, loteria fantowa i disco pod gwiazdami. Będziemy też puszczać wianki i zajadać słodkości z kawiarenki. Zapraszamy do Ołdrzychowic 23 czerwca od godz. 16:00

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będzie się działo

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×