REKLAMA

Park Narodowy w domu

Google Street View

Teraz możesz chodzić po Parku Narodowym Gór Stołowych nie wychodząc z domu

Aplikacja Google Street View dotarł także do parków, w tym narodowych. Można je zwiedzać za pomocą kliknięcia myszki. To doskonała promocja najpiękniejszych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej. Internauci z każdego zakątka świata mogą teraz nie tylko przechadzać się po ulicach Kłodzka, czy Nowej Rudy, ale także wejść do Parku Narodowego Gór Stołowych bez biletu wstępu.
Google Street View udostępnia zdjęcia od 2007 roku i początkowo udostępniała tylko pięć amerykańskich miast. Teraz funkcja dostępna jest w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Park Narodowy w domu

Obrazek użytkownika pigula1
  • pigula1
  • 14-06-2015

Nareszcie.Super!

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×