REKLAMA

Park Narodowy w domu

Google Street View

Teraz możesz chodzić po Parku Narodowym Gór Stołowych nie wychodząc z domu

Aplikacja Google Street View dotarł także do parków, w tym narodowych. Można je zwiedzać za pomocą kliknięcia myszki. To doskonała promocja najpiękniejszych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej. Internauci z każdego zakątka świata mogą teraz nie tylko przechadzać się po ulicach Kłodzka, czy Nowej Rudy, ale także wejść do Parku Narodowego Gór Stołowych bez biletu wstępu.
Google Street View udostępnia zdjęcia od 2007 roku i początkowo udostępniała tylko pięć amerykańskich miast. Teraz funkcja dostępna jest w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Park Narodowy w domu

Obrazek użytkownika pigula1
  • pigula1
  • 14-06-2015

Nareszcie.Super!

Jan Bednarczyk chce sprzedać salę wiejską, z której korzystają mieszkańcy Raszkowa.

foto: zalewradkow.pl

Domki nad Radkowskim Zalewem od strony czeskiej nie wyglądają estetycznie i psują wizerunek gminy - tak o ośrodku wypoczynkowym mówią radkowscy radni.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×