REKLAMA

Mistrzowska WIEŻA

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego "wieża" Radków mają na swoim koncie kolejny sukces!

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego "wieża" Radków w dniu dzisiejszym (6 marca)  zdobyły Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Powiatu Kłodzkiego w Mini Siatkówce dziewcząt w kategorii czwórki. Mistrzowski zespół w składzie: Wiktoria Bednarczyk, Joanna Narolska, Klaudia Lechman, Amelia Sikora, Malwina Słabicka i Amelia Swrwatkiewicz - reprezentowały w dniu dzisiejszym Szkołę Podstawowa w Ścinawce Średniej.
Wicemistrzynie w składzie: Maja Baran, Joanna Norek i Nela Borysiewicz, Zosia Lis- w dniu dzisiejszym reprezentujące Szkole Podstawowa nr7 w Nowej Rudzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Mistrzowska WIEŻA

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×