REKLAMA

Wyremontują bibliotekę

Pomieszczenia Filii nr 1 biblioteki w Wambierzycach dostaną nowe życie

Już od najbliższego poniedziałku ( 5 marca ) rozpoczną się prace remontowe w filii nr 1 w Wambierzycach Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radków im. Karola Estreichera .Wykonane zostanie m.in.ocieplenie ścian budynku, malowanie ścian, instalacja grzewcza czy wymiana drzwi. Remont dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Przetarg na remont wygrała firma Mateusza Tracza z Radkowa, z ofertą na 80 498,65 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyremontują bibliotekę

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×