REKLAMA

Diler z Nowej Rudy

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Mieszkaniec Nowej Rudy za posiadanie i handel narkotykami już trafił za kraty Nie uzależnia fi zycznie, ale powoduje silne uzależnienie psychiczne. W narkotykowym slangu określana jest m.in. jako beton, białe, biała farba, białe szaleństwo, białko, cement, feta, energia, moc, czy meta. To tylko niektóre określenia amfy, którymi posługuje się narkotykowy półświatek.
Białe szaleństwo w Nowej Rudzie
Mundurowi zatrzymali 37-letniego mieszkańca Nowej Rudy, który w kuchennej szafce miał schowane blisko 2 kg amfetaminy. Czarnorynkowa wartość narkotyków to ok. 80 tys. zł. Policjanci udowodnili mężczyźnie handel narkotykami. To recydywa w jego wykonaniu, bo 37-latek był już karany za przestępczość narkotykową. Teraz usłyszał dwa zarzuty - posiadania znacznej ilości środków odurzających i udział w ich obrocie.
Już za kratami
6 marca Sąd Rejonowy w Kłodzku zdecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu. - W areszcie mężczyzna będzie przebywał do 3 czerwca - mówi nam Marzena Rusin-Gielniewska, sędzia Sądu Okręgowego w Świdnicy. Na razie 3 miesiące, w przyszłości być może nawet 15 lat. Taka kara grozi mieszkańcowi Nowej Rudy. Na razie mundurowi wyjaśniają jeszcze okoliczności sprawy i sprawdzają skąd białe szaleństwo pochodziło.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Diler z Nowej Rudy

Obrazek użytkownika Aga
  • Aga
  • 23-03-2019

Mistrz pisał ten artykuł.

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×