REKLAMA

Niech wypowie się Orange

Jest problem z Internetem w mieście? Niby tak, niby nie. Sprawdzamy o co chodzi.

Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji rozmawiała o miejskim Internecie. W spotkaniu uczestniczył też Jacek Pasek reprezentujący noworudzką firmę Brk network devices, która jest niezależnym dostawcą szerokopasmowego Internetu na terenie powiatu kłodzkiego. - Rozmawialiśmy o jakości Internetu. Były pogłoski, że na obrzeżach miasta Internet słabo chodzi, ale wszystko zostało wyjaśnione – mówi Marian Kocoń, radny miejski i członek Komisji Porządku Publicznego i Komunikacji. - Mieszkańcy zwracali się do radnych z informacją, że nie ma zasięgu. Pan Pasek wyjaśnił nam jak wszystko wygląda, zaproponował kilka rozwiązań, ale na razie na ich temat szerzej nie rozmawialiśmy. Będziemy do tematu wracać – twierdzi radny Bartłomiej Rozmus.

Zapytanie do Orange

- Przede wszystkim chcieliśmy się dowiedzieć więcej na temat sieci w Nowej Rudzie. Czy są w mieście tzw. białe plamy. Wiemy już, że ich nie ma – mówi Janusz Staniocha, przewodniczący Komisji Porządku Publicznego i Komunikacji. - Zdarzają się momenty, w których Internet słabiej działa. Nie wszystkie prędkości są jednakowe. Zawnioskowaliśmy do władz, aby wystąpiły do Orange z zapytaniem jak i czy operator zamierza rozwiązać problem prędkości internetu – dodaje radny. Ten co płaci za usługi powinien wg radnych domagać się poprawy jakości świadczonych usług, a w tym przypadku płaci miasto.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Niech wypowie się Orange

Nowotwory, choroby układu krążenia, zapalenie płuc, cukrzyca - na to chorowali mieszkańcy Nowej Rudy. Blisko 1000 pacjentów leczyło się w ubiegłym roku na oddziale wewnętrznym noworudzkiego szpitala

foto: pixabay.com

Prawie 100 osób przetransportowano w asyście m.in. ratowników medycznych i policji po ewakuacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Niektórzy podopieczni schronienie znaleźli w Jugowie, Ścinawce Dol. i dzielnicy Słupiec.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×