REKLAMA

Zawyją syreny

W Kłodzku włączą syreny

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych systemu ostrzegania i alarmowania na terenie miasta Kłodzka w poniedziałek, 13 lipca w godzinach 10.00-14.00 załączane będą syreny pojedynczo i wszystkie łącznie na czas od 5 sekund do 3 minut w różnych porach. To nie alarm, a jedynie próby funkcjonowania systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach. Sygnały należy zignorować.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zawyją syreny

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×