REKLAMA

Uratował psa od bestialskiej śmierci

Pies przywiązany do torów był skazany na pewną śmierć

Nieustalony sprawca przybił łańcuchami psa do czynnego torowiska przy stacji w Starym Wielisławiu. Przerażonego czworonoga zauważył mieszkaniec gminy Kłodzko przejeżdżając samochodem. Nie wahając się wszedł na torowisko i usiłował uwolnić psa.

-Kiedy zauważył jadący szynobus podjął, próbę zatrzymania pojazdu. Był to jedyny sposób na uratowanie zwierzęcia. Po zatrzymaniu maszyny w końcu udało mu się wyrwać łańcuchy przymocowane do torowiska i tym samym uratować psa przed niechybną śmiercią. Przerażone zwierze uciekło - informuje Oficer Prasowy podins. Wioletta Martuszewska.

Policjanci nie mają wątpliwości: gdyby nie reakcja Pana Piotra przykuty do torów pies byłby skazany na pewną śmierć. Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku w obecności przedstawicieli Fundacji „Pod psią gwiazdą „ złożył gratulacje człowiekowi, który nie jest obojętny na krzywdę zwierząt.

-Nie czuje się bohaterem, jestem zaskoczony, że Komendant Powiatowy Policji chce mi osobiście podziękować. To, co zrobiłem jest normalne - przyznaje Pan Piotr.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Uratował psa od bestialskiej śmierci

Obrazek użytkownika raf
  • raf
  • 19-04-2016

Szacunek Panie Piotrze

Mieszkańcy wsi w gminie Nowa Ruda i gminie Radków skarżą się na problemy z dojazdami.

Mieszkańcy są zbulwersowani, prezes spółdzielni nie widzi w tym nic złego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×