REKLAMA

Straż Graniczna: U 60 osób polała się krew

Akcja pograniczników na półmetku. Zebrano 30 litrów krwi od 60 osób.

 

Akcja funkcjonariuszy sudeckich pograniczników na półmetku. Zebrano już ponad 30 litrów krwi od 60 osób

Krew zbierana jest w Rejonowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kłodzku. Aby Twój dar został przekazany w ramach akcji SG wystarczy, że w punkcie powiemy hasło „oddział dziecięcy”.  Przedsięwzięcie pograniczników wspomoże najmłodszych pacjentów Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Akcja trwa do końca czerwca 2012r.

- Poprzez pomoc dzieciom osoby oddające krew będą mogły np. określić swoją grupę krwi oraz wykonać badania przeciwciała HCV (wirusowe zapalenie wątroby) – informuje Renata Sulima z Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Straż Graniczna: U 60 osób polała się krew

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×