REKLAMA

David Hasselhoff przyjechał do Bożkowa

Gwiazdor David Hasselhoff zagra samego siebie w niemieckiej komedii szpiegowskiej "Ze Network"

Znów kręcą u nas film. Tym razem na zdjęcia do amerykańsko-niemieckiego serialu, w którym gra David Hasselhoff załapał się Bożków

David Hasselhoff był wielką gwiazdą lat 90-tych. Widzowie znają go i pamiętają z takich produkcji jak "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony". Dziś Hasselhoff wraca na mały ekran, gdzie w amerykańsko-niemieckim serialu "ZE Network" zagra samego siebie. Zdjęcia kręcone są w m.in. w Polsce i m.in. w Bożkowie i bożkowskim pałacu.

<<Przeczytaj najnowsze wydanie Kobiecym Okiem. A w nim m.in. wywiad z Julią Kuczałą. Kliknij TUTAJ, aby pobrać gazetę>>

- O tym, że taki aktor przyjedzie szczerze mówiąc nic nie wiem. Mogę potwierdzić jednak, że filmowcy się u mnie pojawią - zapewnia Stanisław Nowicki, właściciel Pałacu w Bożkowie. - Kilka miesięcy temu odwiedzili mnie też z Łódzkiej Szkoły Filmowej. Od kiedy jestem właścicielem już sporo ekip filmowych tu było. W większości były to krótkie produkcje, choć było też kilka dłuższych. To wszystko to bardzo dobra promocja dla gminy i korzystne dla pałacu – dodaje.

David Hasselhoff zagra w serialu samego siebie – aktora, który przyjeżdża z Ameryki do Niemiec, aby pracować w tamtejszym teatrze. Na miejscu okaże się, że nie wszystko wygląda tak jak wyglądać powinno, a Hasselhoff zostanie wplątany w niezłą kryminalną intrygę. Choć będzie to serial kryminalny, nie zabraknie też humoru i akcentów komediowych.

A.Góralczyk

 

Czytaj również:

<<W walkę o skansen zaangażowała się też Elżbieta Szumska z Kopalni Złota w Złotym Stoku>>

<<Ziemia Kłodzka z lotu ptaka - zobacz niezwykłe VIDEO>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): David Hasselhoff przyjechał do Bożkowa

Fot. Pixabay

Dwie nowe kamery będą monitorować miasto, a kilka starych zostanie wymienionych na nowe.

Fot. Czytelnik

Potężne wichury, jakie przeszły przez powiat kłodzki wyrządziły dużo szkód. Wiatr nie ustąpi także dzisiaj.

Fot. Dolnośląska Policja

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×