REKLAMA

Zdolna młodzież

O miejsca gwarantujące udział w etapie powiatowym walczyło dzielnie 16 uczniów reprezentujących szkoły z Radkowa i Ścinawki Średniej

W czwartek, 8 lutego 2018r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie odbył się etap gminny XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego “Pegazik”.

Jury po burzliwej naradzie zdecydowało o przyznaniu trzech miejsc w kategorii MŁODSI i STARSI, następującym uczniom:

kategoria MŁODSI
1. Julia Linkiewicz
2. Jakub Futoma
3. Aleksandra Mielniczuk

kategoria STARSI
1. Joanna Frączek
1. Agata Peszek
2. Kacper Przybyłek

Organizatorami wydarzenia było Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Radków im. Karola Estreichera.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zdolna młodzież

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×