REKLAMA

Zatrzymani za włamanie do garażu

Nastolatkowie włamali się do garażu i ukradli części mechaniczne z ciągnika marki Zetor

Sąd zdecyduje o dalszym losie dwóch młodych mężczyzn, ustalonych i zatrzymanych przez policjantów z powiatu kłodzkiego, w związku z podejrzeniem o kradzież z włamaniem do garażu na terenie Gminy Nowa Ruda. Teraz podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Do zdarzenia doszło w nocy 25 lutego br. na terenie Gminy Nowa Ruda. Sprawcy włamali się do garażu i ukradli części mechaniczne z ciągnika marki Zetor. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kłodzkiego, podejrzanych o włamanie. Podejrzani, to mieszkańcy naszego powiatu w wieku 17 i 19-lat. Skradli oni części o wartości ok. 2000 zł, które następnie sprzedali w punkcie skupu złomu. Mężczyźni przyznali się do zarzutów popełnienia przestępstwa. Podejrzani, za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zatrzymani za włamanie do garażu

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×