REKLAMA

Wandalizm kosztuje nas wszystkich!

Zniszczone elementy na parkingu przy ul. Noworudzkiej w Wambierzycach stanowią miejsce odpoczynku dla kierowców i rowerzystów

Fot. UMiG Radków

Fot. UMiG Radków

Połamane i powyrywane drzewka, połamane tablice i mapy informacyjne, zniszczone wiaty. To w ostatnich dniach coraz częstszy widok w Gminie Radków. Urzędnicy apelują do wszystkich mieszkańców, aby nie przechodzili obojętnie obok niszczenia wspólnego mienia. Każdy taki przypadek można przez całą dobę zgłosić na Policję oraz Straż Miejską.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wandalizm kosztuje nas wszystkich!

Obrazek użytkownika Radkowianin
  • Radkowianin
  • 10-08-2020

Panie Burmistrzu jak długo jeszcze będzie Pan wciskać nam bzdury że kamery nic nie dadzą.Remontujcie bez końca te zniszczenia po wandalach, a nam podnoście czynsze w tych obskurnych oszczanych kamienicach w których tynk spada na głowy.
Obrazek użytkownika 6
  • 6
  • 11-08-2020

Olac. wandalizm!! niech lupia bogaczy

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×